KORONKOWE SERCE wisior z ceramiki

210.00 zł

Do schowka Porównaj

Opis

KORONKOWE SERCE wisior z ceramiki na skórzanym rzemieniu. Serce z ceramiki wykonane ręcznie, z czekoladowej gliny. Faktura koronkowa serca częściowo została pokryta srebrem z dwuch stron. Częściowo widoczne szkliwo efektowe niebieskie. W związku z łączeniem różnych technik serce zostaó trzykrotnie wypalane. Pozostałe elementy we wisiorze są także wykonane ze srebra. Uszko wyplecione z bardzo cieniutkiego drucika srebrnego. Srebro pr. 925

Wymiary

dł. rzemienia z zamkiem ok. 80 cm

wielkość serca z ceramiki ok 4cm/3cm

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Serdecznie witamy Państwa w internetowej Galerii Kajolika, w której znajdziecie Państwo różnorodne rękodzieło artystyczne – ceramikę użytkową, ceramikę artystyczną, biżuterię artystyczną, ikony, rzeźby, decoupage oraz ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne. Prezentowane przez nas wyroby to autorskie projekty, w które włożono mnóstwo pasji, talentu i miłości do pięknych przedmiotów. Są to rzeczy unikatowe, niepowtarzalne, w pojedynczych egzemplarzach.


Oferowana przez nas oryginalna biżuteria art clay na każdą okazję zachwyci Państwa różnorodnością form i kolorów. Jest modna i elegancka. Powstaje z dbałością o każdy szczegół spod ręki artystki, która ukończyła specjalistyczne kursy art clay, a także warsztaty ceramiki artystycznej w Poznaniu. Jest ona również jedną z niewielu osób, które do perfekcji opanowały ikonopisanie w Poznaniu. Prezentowana w naszym sklepie internetowym biżuteria artystyczna oraz ceramika z pewnością przypadnie Państwu do gustu!