Powrót do listy

Aktualności

20.03.2017

Warsztaty w Klubie Słoneczna Przystań

Warsztaty w Klubie Słoneczna Przystań

 i 10 marca, w ramach projektu PLUS SERNIOR, odbył się cykl warsztatów ceramicznych w DDP Klub Słoneczna Przystań, prowadzonych przez Kajolikę :)

Panie z wielkim entuzjazmem przystapiły do lepienia wielkanocnych dekoracji. Każda z nich wymyśliła coś naprawdę niepowtarzalnego. Szkliwienie także nie obyło się bez emocji. Wynik końcowy po wypale był zaskakujący. Uczestniczki warsztatów nie mogły uwierzyć, że samodzielnie wykonały takie piękne prace.

Tematem nastepnego spotkania będzie biżuteria ceramiczna.
Serdecznie witamy Państwa w internetowej Galerii Kajolika, w której znajdziecie Państwo różnorodne rękodzieło artystyczne – ceramikę użytkową, ceramikę artystyczną, biżuterię artystyczną, ikony, rzeźby, decoupage oraz ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne. Prezentowane przez nas wyroby to autorskie projekty, w które włożono mnóstwo pasji, talentu i miłości do pięknych przedmiotów. Są to rzeczy unikatowe, niepowtarzalne, w pojedynczych egzemplarzach.


Oferowana przez nas oryginalna biżuteria art clay na każdą okazję zachwyci Państwa różnorodnością form i kolorów. Jest modna i elegancka. Powstaje z dbałością o każdy szczegół spod ręki artystki, która ukończyła specjalistyczne kursy art clay, a także warsztaty ceramiki artystycznej w Poznaniu. Jest ona również jedną z niewielu osób, które do perfekcji opanowały ikonopisanie w Poznaniu. Prezentowana w naszym sklepie internetowym biżuteria artystyczna oraz ceramika z pewnością przypadnie Państwu do gustu!