Zamówienia specjalne

Szanowni Państwo,

jesli jakaś praca została sprzedana, istnieje możliwość zamówienia podobnej. Każda praca może nieco różnić się od tej prezentowanej na stronie, gdyż wszystkie wykonywane są ręcznie. Zapewniam jednak, że będzie ona unikatowa. Jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, jestem w stanie wymyślić coś specjalnego: np. naszyjnik do sukienki lub ceramikę pasującą do konkretnego wnętrza. Można dokonać także drobnych zmian w istniejących już projektach, lub zaproponować własny pomysł na coś wyjątkowego. W takich wypadkach proszę o kontakt e-mail (biuro@kajolika.pl).

Czas oczekiwania na specjalne zamówienie jest indywidualny dla danej pracy.

W przypadku zmian, modyfikacji w projekcie cena wzrasta o 10%, a w przypadku całkiem nowego projektu cena zostanie ustalona z klientem przed przystąpieniem do realizacji. 

Serdecznie witamy Państwa w internetowej Galerii Kajolika, w której znajdziecie Państwo różnorodne rękodzieło artystyczne – ceramikę użytkową, ceramikę artystyczną, biżuterię artystyczną, ikony, rzeźby, decoupage oraz ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne. Prezentowane przez nas wyroby to autorskie projekty, w które włożono mnóstwo pasji, talentu i miłości do pięknych przedmiotów. Są to rzeczy unikatowe, niepowtarzalne, w pojedynczych egzemplarzach.


Oferowana przez nas oryginalna biżuteria art clay na każdą okazję zachwyci Państwa różnorodnością form i kolorów. Jest modna i elegancka. Powstaje z dbałością o każdy szczegół spod ręki artystki, która ukończyła specjalistyczne kursy art clay, a także warsztaty ceramiki artystycznej w Poznaniu. Jest ona również jedną z niewielu osób, które do perfekcji opanowały ikonopisanie w Poznaniu. Prezentowana w naszym sklepie internetowym biżuteria artystyczna oraz ceramika z pewnością przypadnie Państwu do gustu!